Imprezy okazjonalne

Aktualne propozycje

Bal karnawałowy

Niezapomniana zabawa na dworze Króla i Królowej balu w towarzystwie animatorów COOLTUR. W programie wiele pląsów i zabaw oraz mnóstwo układów tanecznych.
A do tego wszystkiego bajeczne stroje karnawałowe i wspaniała dziecięca muzyka.

Szczegóły

Święto wiosny

Spotkanie z tradycją w pięknej oprawie muzycznej oraz wiele konkursów i zabaw, z udziałem animatorów COOLTUR w programie imprezy na powitanie wiosny. Do zabawy zaprasza słomiana kukła marzanny i bajecznie kolorowa Pani Wiosna w kwiecistej sukni.

Szczegóły

Piknik rodzinny

Bogaty program kilkugodzinnych naprzemiennych zajęć plastycznych, muzycznych i ogólnorozwojowych dla dzieci powyżej trzeciego roku życia prowadzony przez animatorów COOLTUR na terenie przedszkola, szkoły czy ośrodka. Program każdych zajęć ustalany jest indywidualnie z uwzględnieniem wieku, czasu trwania i zainteresowań dzieci. W ramach zajęć dostarczane są wszystkie niezbędne materiały i sprzęt.

Szczegóły

Turniej łuczniczy Sokole Oko

Indywidualna lub zespołowa rywalizacja w strzelaniu z prawdziwego łuku do tarczy. Strzelanie odbywa się w asyście animatora COOLTUR, i jest poprzedzone indywidualnym instruktarzem. Na koniec rozdanie dyplomów i upominków.

Szczegóły

Mikołajki

I tym najmłodszym i tym najstarszym proponujemy
grudniowe spotkanie z Mikołajem oraz jego przyjaciółmi: Aniołkiem i Brylantowym Świerkiem. Wspaniała zabawa z wieloma konkursami i atrakcjami.

Szczegóły